Ostatní: Automatické prodloužení smlouvy bez souhlasu

Ostatní

Dobrý den , před rokem jsem po telefonu odsouhlasila službu se společností Mediatel , službu jsem zaplatila . Po roce přišla faktura na další rok , ovšem tyto sluzby jsou pro nas zbytečné , proto jsem společnosti zaslala písemnou výpověď . Odpovedeli že tato smlouva se dá pouze vypovedet nejpozdej měsíci pred vypršením roční lhůty , protoze smlouva se automaticky prodluzuje na rok a to opakovaně . Nejsem si jistá , že bych na toto přistoupila . Pokud je požádám o nahrávku kde vyslovuji souhlas a v nahravce není zmíněno automatické prodluzování smlouvy , musím znovu zaplatit zaslanou fakturu ? Nebo jak to mám řešit . Co když nahrávku nemají ? Děkuji za odpověď, přeji příjemný den. Jitka.

Dobrý den,

bohužel bez možnosti nahlédnout do Vaší smlouvy a obchodních podmínek společnosti Vám s touto záležitostí nejsme schopni poradit, jelikož se tato řídí pouze Vaším smluvním ujednáním se společností Mediatel.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní