Ostatní: Finanční postih za zrušení objednávky

Ostatní

v e-shopu jsem si objednala kola,objednávka byl prodejcem potvrzena . Kola jsem ještě nevyzvedla.nyní bych potřebovala objednávku(kupní snlouvu)zrušit.Od potvrzení objednávky ubjehl 1týden. Budu mít finanční postih?Kola jsou připravena k osobnímu odběru na prodejně cca50km od bydliště.Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

Toto bohužel nejsme schopni zodpovědět, neboť výše zmíněná okolnost závisí na konkrétních obchodních podmínkách. Pokud má prodejce pokutu uvedenou, pak je to dle zákona správně a budete povinna ji uhradit.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní