Zdraví: Hodnota bodu za úraz kolene

Bodové ohodnocení

Dobrý den prosim kolik je za 1bod u pojišťovny ..uraz se stal doma ..dekuji a ještě dotaz uraz se tyce kolene manžel byl na operaci diagnoza S832 ale vsude konencne diagnoza M2330 ..nemuzeme ji nikde dohledat ani k tomu bodove ohodnocení ..děkujeme za odpoved

Vážená

Bodové ohodnocení diagnózy vystavuje ošetřující lékař, popř. pojišťovna. K roku 2017 činí 1 bod bolestného 275,75,- Kč, je však třeba podotknout, že pojišťovny mají často vlastní tabulky pro ohodnocení úrazu.

S pozdravem, Vaše nároky.cz

Zpět do Zdraví