Pojišťovny: Jak se počítá výše bolestného

Bolestné Pojištění

Dobrý den, pojišťovna Allianz, úraz se stal 22.12.2017, bolestné vyplaceno 6/2018 - za výši bodu 275.- Platí výše bodu 2017 nebo 2018 kde je již 295,-Kč. Děkuji

Dobrý den,

hodnota jednoho bodu se vztahuje ke dni, kdy k úraz došlo. Pozor však na to, že některé pojišťovny mohou mít své vlastní oceňovací tabulky, záleží tedy také na samotné pojistné smlouvě a pojistnách podmínkách.

Pokud máte dojem, že Vám pojišťovna za úraz zaplatila málo a výše rozdílu je větší než 5000 Kč, pak Vám rádi s případem pomůžeme. Stačí zadat případ na https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad

S pozdravem Vaše nároky.cz