Ostatní: Neoprávněný dluh společnosti

Ostatní

Dobrý den.Potřeboval bych poradit.Přišlo mi emailem od Intrum Justitia, s.r.o. že dlužím společnosti interdate 2600kč.Nevím jak k tomu došlo ale nic jsem nikde nepodepsal.Nevím jak mám postupovat dál.Děkuji za radu.

Dobrý den,

bohužel z takto obecných informací Vám nejsme schopni jednoznačně poradit. Nicméně např. email, který Vám přišel, by nám pomohl k vyřešení případu. Zadejte si tedy případ do webového formuláře naší společnosti.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní