Reklamace/e-shopy: Nesouhlas s neuznáním záruky

Reklamace zboží

Dobrý den, u telefonu Samsung došlo k popraskání displeje, aniž by upadl nebo s ním bylo neopatrně zacházeno. Sklíčko je neporušené. Telefon také nejeví známky jiného poškození. Záruku mi neuznali s tím, že závada je mechanického původu. Jsem si jistá, že s telefonem bylo zacházeno běžným způsobem. Mohu se bránit proti rozhodnutí jinak, než to řešit rovnou přes soudního znalce. Děkuji

Dobrý den,

pokud není možné se s prodejcem dohodnout, obecně neexistuje jiný postup, než si nechat vyhotovit znalecký posudek, na základě které je potom možné domáhat se nároku u soudu.

S pozdravem, Vašenároky.cz