Pojišťovny: Neúměrná výše plnění při zlomenině obratle

Plnění pojišťovnou

Dobrý den, měl jsem na závodech na motokrose úraz zlomeninu obratle L2 pojištěný jsem u kooperativa i na závodění hobby motokrosu platím si 1.000kč/ měsíc urazovou pojistku. pojišťovna mi vyplatila po uraze 38.400Kč zdá se mi to docela málo když jsem měl zlomeninu obratle byl jsem letecky dopraven do nemocnice kde jsem byl 4dny a pak 95dní jsem se léčil. Chci se zeptat na váš názor. Děkuji.

Vážený pane,

konkrétní částku můžeme jen těžko prověřit bez jakýchkoli podkladů. Abychom byli schopni určit, zda pojišťovna krátila výši Vašeho pojistného, museli bychom prostudovat podmínky Vaší pojistné smlouvy a znát podrobnosti incidentu, který popisujete (úrazu). Nezbývá mi tedy než doporučit zadání případu se všemi podklady do našeho systému, kde bude právníky Váš případ posouzen a prověřen.