Pracovněprávní nároky: Ochranná lhůta při výpovědi v době nemocenské v Německu

Nemocenská

Dobry den,chci se zeptat k 31.3.2017 jsem mela smlouvu na dobu urcitou ale bohužel rano jsem musela k doktorovi a ten mi dal neschopenku. V praci mi rekla pani reditelka že ona stim už nema nic společného protože moje kolegyne ji to dala 3.4.ze si to musim sama poslat na DAK krankenkase.Tak jsem to poslala a nevim zda to je i tak v Německu že je ochranna lhuta jako v ČR. Dekuji predem za odpoved nevim kde se mužu obratit o radu

Dobrý den,

jelikož se Vaše záležitost řídí Německým právem, nemůžeme Vám s jejím řešením poradit.