Ostatní: Plná moc na odstoupení od smlouvy

Ostatní

Mám dotaz, ,zda mohu s plnou mocí jednat za syna a odstoupit jeho jménem od kupní smlouvy? Koupi si l telefon a již několikrát ho měl v zázuce v opravně a oprava měla být dnes 23.6.2016 dokončená. Pokud ano, tak jak má znít plná moc. Děkuji V.

Dobrý den, s ověřenou plnou mocí byste neměla mít problém odstoupit od kupní smlouvy za Vašeho syna. Vzor plné moci naleznete na našich stránkých zde: PLNÁ MOC.

Plonou moc můžete nechat ověřit na poště, na tzv. Czech POIN.

Zpět do Ostatní