Reklamace/e-shopy: Účtované penále za nevyzvednutou reklamaci

Reklamace zboží

Dobry den; dala jsem do opravy notebook, firma MSTECH.CZ s.r.o.-Mironet, Zhorelecka 1123/14.Pobocka Frydlant v Cechach. Dne 26.1.2017.Byla to opravazdroj.casti zakl.desky a vymena napaj.koektoru.Zaplatila jsem castku 3200 Kc.Dne 17.2. Jsem opet dala tento notebook zpet , jelikoz opet nenabijel.Napsali mi, ze predpikladany termin vyrizeni je 19.3.2017.Dnes je 4.4. a jeste to neni opravene.Vyhrozuji, pokud si do 30.ti dnu nevyzvednu reklamaci, ze budou uctovat 25.Kc. za den.Jaka prava mam ja, kdyz to jeste neni opravene (reklamace).Dekuji. Elena Hejkalova

Dobrý den,

jelikož se jedná o předpokládaný termín, čili společnost negarantuje opravu do uvedeného data, pravděpodobně Vám zde nevznikne žádný nárok. Pokud je nemožnost vyzvednout si opravený notebook způsobena jejich stranou, zajisté Vám nemohou účtovat penále.