Ostatní: Výše provize při vyřešení případu

Ostatní

Děkuji za odpověď. Ještě bych se ráda zeptala na výši Vaší odměny v případě, kdy bych Vás požádala o právní pomoc a odškodnění by bylo vymoženo. Jedná se o částku 200.000 Kč. Děkuji, S.

Dobrý den,

výše odměny činí maximálně 25 %. Obecně platí, že procentuální částka se snižuje v případě vyšších částek. Toto záleží ovšem vždy na interním posouzením složitosti případu. Doporučujeme zadat případ na stránkách společnosti Vaše nároky.cz, my Váš případ nezávazně posoudíme a vy se budete moci rozhodnout až na základě podmínek, které Vám nabídneme.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní