Stát: Žádost o prominutí dluhu

Insolvence

Dobrý den, jsem v insolvenci 4 a půl roku. Mám pravidelné srážky ze mzdy. V srpnu jdu na operaci ledviny. Pak následuje rekonvalescence nevím jak dlouho . Kolik mi mohou srážet z nemocenské. Mám právo a nárok požádat o prominutí zbytku dluhu. Koho a jak. Děkuji.

Vážený pane,

srážky ze mzdy budou nadále prováděny a to z náhrady mzdy od zaměstnavatele a následně nemocenské od ČSSZ. Je zde však tzv. nezabavitelná částka, která se počítá z tzv. životního minima a normativních nákladů na bydlení. Nejlepší postup je momentálně kontaktovat Vašeho insolvenčního správce a všechno s ním konzultovat.

S pozdravem Vaše nároky.cz

Zpět do Stát