Právo na vaší straně

iDnes.cz: Zaměstnanec získal zpětně 22 tisíc za stravné na služebních cestách

11.1.2018

AKTUALITY

Napsali o nás na zpravodajském portálu iDnes.cz, respektive o našem klientovi, panu Zdeňkovi, kterému jsme pomohli získat 22 000 Kč.

Peníze panu Zdeňkovi zaměstnavatel dlužil za stravné za služební cesty. Když mu je však opakovaně odmítal vyplatit, obrátil se poškozený na naši společnost. Zastupující spolupracující advokát se se zaměstnavatelem nejprve pokoušel domluvit po dobrém, když však nepřišla žádná reakce ani na předžalobní výzvu, musel dát spolupracující advokát se svolením pana Zdeňka případ k soudu.

Soud dal nakonec zapravdu našemu klientovi, panu Zdeňkovi, a nařídil zaměstnavateli, aby mu vyplatit cca 22 tisíc korun.

Celý příběh si můžete přečíst na iDnes.cz v článku Stravenka není stravné. Za služební cesty si zpětně vybojoval 22 tisíc.

Tímto také děkujeme panu Zdeňkovi, že nám povolil příběh zveřejnit. Věříme, že to pomůže i dalším lidem nebát se a bojovat za svá práva.

Pokud se i vám stalo něco podobného a dluží vám zaměstnavatel, neváhejte se na nás obrátit. Váš případ posoudíme zdarma.

ZADAT PŘÍPAD K POSOZENÍ ZDARMA