POMOHLI JSME POMOHLI JSME Finanční kompenzace za zpožděný let z Prahy do Amsterdamu

« ZPĚT
Radka B. - zrušený let

Finanční kompenzace za zpožděný let z Prahy do Amsterdamu

Po předchozí marné snaze uplatnit u společnosti KLM finanční kompenzaci za zpožděný let z Prahy do Amsterdamu a dále do Dillí (leden 2017), kam jsem se svou manželkou a našimi dvěma přáteli přiletěl s 12-ti hodinovým zpožděním, jsem na webových stránkách www.cestujlevne.com narazil na reklamní sdělení společnosti Vaše nároky.cz, která se vymáháním takovýchto kompenzací zabývá. Firma deklarovala, že pokud jim svůj případ svěřím, nepodstupuji žádné riziko v případě neúspěšného řešení. V daném případě jsem neměl co ztratit a tak stačilo vyplnit potřebné údaje a doložit související dokumenty.

Od začátku do konce veškerá komunikace probíhala pouze on-line, kdy ze strany firmy jsem byl průběžně informován o aktuální stavu věci. Řešení případu se díky soudním jednáním táhlo celkem dlouhou dobu, ale čekání se vyplatilo, když asi po roce a půl mi přišla milá zpráva, že věc byla úspěšně vyřešena a na účet mi byla zaslána částka, která ve skutečnosti pokryla pořizovací cenu všech čtyř letenek. Tímto bych chtěl společnosti Vaše nároky.cz ještě jednou poděkovat, neboť bez jejich pomoci bych sám neměl vůbec žádnou šanci svůj nárok jakkoli uplatnit. Služby jmenované společnosti tak vřele doporučuji všem dalším cestovatelům.

Václav Procházka, Plzeň, 6.2.2019

Videoprůvodce

Ikona Máte zájem o zasílání aktualit, tipů a rad?

Najdete nás v těchto médiích:
ČT 1 ČT 24 DNES Český rozhlas Lidové Noviny Deník
Radiožurnál 5plus2 metro PRÁVO Právní prostor

NÁŠ KODEXPRO MÉDIATECHNICKÁ PODPORAMAPA STRÁNEKCOOKIESINFOGRAFIKYPARTNEŘIOBCHODNÍ SPOLUPRÁCE

Vaše nároky.cz, SE © 2013 - 2019. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Spinner