Reklamace/e-shopy: Automobil bez výrobního štítku

Reklamace automobilu

Dobry den, koupil jsem automobil a pri navsteve Evidenci vozidel bylo zjisteno ze chybi vyrobni stitek, tzn. musel sem v autorizovanem servisu nechat vyrobit novy a po jeho montazi jsem musel evienci navstivit znovu. Mohu penize ktere jsem dal za stitek zadat po puvodnim majiteli jelikoz me o nepritomnosti stitku neinformoval? Dekuji za odpoved

Dobrý den,

ano, v tomto případě se jedná o skrytou vadu a máte právo žádat slevu z kupní ceny, jejíž výši lze odvodit od nákladů vynaložených na opravu vady.

S pozdravem, Vašenároky.cz