Ostatní: Betonový sloup před oknem

Ostatní

Dobrý den,společnost Č.. nám přes náš protest zabudovala betonový sloup elektrického vedení před okno rodiného domu do výhledu.Je možnost nápravy.DĚKUJI Pilný

Dobrý den,

z vašeho dotazu bohužel nejsou patrné podrobnější okolnosti případu. Dle energetického zákona má provozovatel přenosové soupravy v případě umístění jejích prvků na pozemek co nejvíce chránit práva vlastníků, pokud byl tedy sloup umístěn do výhledu (např. přímo před okno), zřejmě by tu byla možnost domoci se jeho přeložení.

Zpět do Ostatní