Zdraví: Bodnutím tužkou do hrudi spolužákem

Odškodnění za úraz ve škole

Dobrý den dne 21.3.2017 spolužák mého syna bodl tužkou do hrudi.Byli jsme ošetření na chirurgii kde máme zítra 24.3 kontrolu zda byla tuhá vytáhnutí.pokud ne budou ji tahat rozříznutí mi a následným sešitím.muzete mi poradit jak mám postupovat s odskodnenim.dekuji

Dobrý den, ve Vašem případě má syn nárok na náhradu účelně vynaložených nákladů spojených s léčbou a bolestného, případně psychické újmy, pokud vznikla. Bolestné může stanovit lékař Bodovým hodnocením dle Metodiky Nejvyššího soudu.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Zdraví