Pracovněprávní nároky: Bodové hodnocení za pracovní úraz

Pracovní úraz

zajímalo by mě bodové hodnocení dg S817 W5441 s délkou prac. neschopnosti od 6.3.2017 do 5.6.2017. Děkuji.

Dobrý den,

bodové hodnocení úrazu může přesně stanovit pouze lékař. Dále záleží, zda se jednalo o pracovní úraz, nebo o úraz nepracovní. Podle tohoto rozdělení se potom odvíjí hodnota jednoho bodu. V případě pracovního úrazu Vám ještě náleží náhrada mzdy ve výši rozdílu mezi obdrženou nemocenskou a náhradou mzdy za 4 – 14 dne PN a průměrným výdělkem za dobu trvání PN.

S pozdravem, Vašenároky.cz