Zdraví: Bodové hodnocení za úraz ve škole

Úraz ve škole

Dobry den nevite na kolik bodu by mohl.mit muj syn narok mel zlomene obe predloketni kosti operace draty a tyden v nemocnici cca 5 mesicu lecba je mu 14 let a stalo se mu to ve skole dekuji Kadlec

Vážený pane Kadleci,

hodnocení bolestného provádí vždy lékař dle Nařízení vlády, kterým se stanovuje odškodnění bolesti a ztížení společenského uplatnění způsobené pracovním úrazem. Úrazy ke kterým došlo ve škole se pro účely těchto náhrad považují za pracovní úrazy. Bohužel nejsme schopni posoudit výši bolestného, jelikož toto spadá do kompetence lékařů.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Zdraví