Zdraví: Bolestné za úraz ve škole

Úraz ve škole

Dobrý den chtěla bych se zeptat kolik bych měla dostat za úraz ve škole, měla jsem vyskočené koleno při tělocviku. Chodila jsem na rehabilitace na elektolédžbu a na vyhřívku. Marodila jsem 2 měsíce

Dobrý den,

při hodnocení bolestného za úrazy ve škole se postupuje stejně jako při pracovních úrazech. Tedy je nutné, aby lékař stanovil bodové hodnocení bolestného dle Nařízení vlády. Hodnota jednoho bodu v takovémto případě činí 250 Kč.

S pozdravem, Vašenároky.cz

Zpět do Zdraví