Pracovněprávní nároky: Částka k proplacení nevyčerpané dovolené

Dovolená

Dobrý den.dala jsem výpověď která mi končí k 31.7 2017.paní šéfová mi chce zaplatit dovolenou 11,5dni kterou jsem nevycerpala.jak a kde zjistím kolik mi ma doplatit?.pracují na poloviční úvazek se mzdou 4900kc cisteho.dekuji

Dobrý den,

Jestliže vznikne zaměstnanci právo na náhradu mzdy nebo platu za nevyčerpanou dovolenou nebo její část, tato náhrada přísluší ve výši průměrného (hodinového) výdělku.

S pozdravem, Vaše nároky.cz