Pracovněprávní nároky: Celkové odškodnění pracovního úrazu

Pracovní úraz

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat kolik činí výše odškodnění bolestného za diagnózu S8270, nebo celkový počet bodů, byli v tom celkem 2 operace, jsem doma 2 měsíce a začínám s rehabilitací. Asi doma ještě chvíli budu. Stalo se to v práci, takže prac. úraz. Moc děkuji za odpověď, s pozdravem M.H.

Dobrý den, výše celkového odškodnění se bude skládat z více položek, proto bohužel momentálně nejsme schopni říci, jaké odškodnění Vám za pracovní úraz náleží. Z Vašeho popisu vyplývá, že se Vaše kompenzace bude skládat z bolestného, z náhrady mzdy (za čas, kdy jste nemohl pracovat) a případě ztížení společenského uplnatní, pokud Vám byly či budou diagnostikovány trvalé následky. bez podrobnějšího prozkoumání případu bohužel nejsme schopni poskytnout více informací.

Jestliže Vám však nebude náhrada za pracovní úraz vyplacena nebo Vám bude odškodnění kráceno, můžete se obrátit na naši společnost Vaše nároky.cz. Po zaslání příslušné dokumentace naši spolupracující právníci zhodnotí, zda byla ve vyplácení kompenzace učiněna chyba. Posouzení případu je u nás zcela zdarma.