Pracovněprávní nároky: Výpověď podaná během dovolené

Dovolená Ukončení pracovního poměru

Dobrý den....mám dotaz jsem na nemocenské a po ukončení neschopenky musím řádně čerpat 20 prac.dnu staré dovolené za rok 2017. Rad by jsem v průběhu dovolené podal výpověď. Zajímá mě zdali při podání výpovědi tzv.nabiha výpovědní lhůta id prvního dne následujícího měsíce, a nebo zdali vyp.lhuta nabiha až od prvního dne následujícího měsíce po vyčerpání staré 20 dění dovolené? Děkuji za odpověď....

Dobrý den,

i během dovolené můžete podat výpověď. Výpovědní lhůta začne běžet klasicky od 1. dne následujícího měsíce po podání výpovědi.