Reklamace/e-shopy: Nevyřízená reklamace kopaček

Reklamace zboží

Dobrý den. V srpnu 2017 jsem synovi koupila kopačky ve Sportsdirerectu. V březnu 2018 se kopačky začali rozlepovat z boku a při zápase se natrhly úplně. Jelikož si šel 15 letý syn kopacky reklamovat sám, tak prodávající mu zamítnul reklamaci ihned a to důvodem špatné údržby. Následující den jsem tam šla já a prodávající mi řekl,že vše už vyřešeno a ukončeno a já mohu jedině uspět s důvodem chybného vyřízení reklamace. Poradíte mi kde se obrátit a zaslat stížnost ? Děkuji Kasprikova

Dobrý den,

musíte se bohužel s žádostí opět obrátit na stejnou firmu, případně by Vám mohla pomoci Česká obchodní inspekce.