Pracovněprávní nároky: Co dělat, když zaměstnavatel neplatí?

Nevyplacená mzda

Zaměstnavatel mi dluží mzdu za prosinec 2015, co mám dělat,když ho nemá cenu podávat k soudu-je to zdlouhavé,a drahé,děkuji Ad.

Dobrý den, jestliže Vám zaměstnavatel dluží mzdu a nechce Vám ji vyplatit ani po opakovaných urgencích, bohužel Vám nejpíše nezbyde nic jiného, než se obrátit na právníka a případně na soud. Pokud budete mít zájem, na případ se můžeme podívat. U nás za právníka neplatíte. Zadejte nám případ na posuzení zdarma. Posouzení je nezávazné.

ZADAT PŘÍPAD NA POSOUZENÍ ZDARMA