Stát: Daně ze ztráty na výdělku

Daně

Dobry den, pobiram ztratu na vydelku cca 12let, ted mi pojistovna volala, ze muj stav je stale stejny a jechci chych chtela vyplatit vse jednorazove. Moje otazka zni, kazdy rok podavam danove priznani ze ztraty na vydelku, ale zadny dane neplatim, protoze nam hypoteku na byt, jak to bude, kdyz dostanu celou jednorazovou castku s danemi? dekuji Janisova

Dobrý den,

jestliže byste zvolila jednorázovou výplatu náhrady za ztrátu na výdělku, dá se očekávat, že odpočet od daňového základu díky hypotéce nebude dostatečný a vy budete muset převyšující příjem již zdanit.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Stát