Ostatní: Dlužník insolvenční správce

Insolvence

od prosince roku 2014byvali insolvencni spravce mi dluzi castku 7873kč uz podruhe pise,tento preplatek posle zpet ossz jako mylnou platbu do dnes nic neposlal,muzu podat zalobu dekuji za odpoved

Dobrý den,

vzhledem ke strohým informacím není snadné si o situaci udělat úplný obraz. Z uvedeného ovšem vyplývá, že mylnou platbu provedla OSSZ, proto se nabízí možnost obrácení se právě na OSSZ, která by platbu mohla po insolvenčním správci požadovat zpět. Pokud by i toto řešení selhalo, bylo by možné insolvenčního správce žalovat.

Zpět do Ostatní