Ostatní: Do kdy mi musí zaplatit děditství?

Dědictví Ostatní

V dědickém řízení po mém otci mi byl podle zákona přiznán dědický podíl. Jedná se o finanční částku na účtu, který spravuje nyní moje matka a pravděpodobně moje sestra. Paní notářka stanovila tuto částku, nestanovila ale, jakým způsobem (kam a do kdy) mi má matka peníze zaslat. Jak mám postupovat, mám vážné obavy, že mi peníze nebude chtít matka ani sestra vydat. Hrozí i to, že na účtu nebude po krátké době žádná hotovost.

Dobrý den.

Pro výplatu dědictví z bankovního účtu, musíte bance doložit notářské usnesení.

Zpět do Ostatní