Pracovněprávní nároky: Dodatek k nájemní smlouvě

Nájemní smlouva

Dobrý den, mám dotaz ohledně toho že moje babička s dědou mají nájemní smlouvu na dobu neurčitou. V bytě, který mají v nájmu už není možné bydlet. tak jsme se dohodli s majitelem domu že opravíme byt na své náklady a oni nebudou po tu dobu kolik nás to stálo platit nájem. Stačí udělat dodatek ke stávájící smlouvě? Je to vůbec možné to takto udělat? Děkuji za odpověď

Dobrý den,

popsaný postup zákonem není zakázaný, takže po této stránce žádný problém není. Zákon zároveň nemá žádné zvláštní formální požadavky, dovětek ke stávající smlouvě proto jistě postačí.