Pracovněprávní nároky: Dovolená ve výpovědní lhůtě

Dovolená

Manžel je výpovědní lhůtě, která končí 31.7.2017. Bohužel je objednán na 31.7. k novému závodnímu lékaři u nového zaměstnavatele. Má nárok na volno od nynějšího zaměstnavatele? Má ještě i dovolenou, ale zaměstnavatel nynější mu ji dát nechce.

Vážená

pokud má Váš manžel stále nevyčerpanou dovolenou a jeho pracovní poměr bude končit, musí mu starý zaměstnavatel umožnit její vyčerpání, pokud mu v tom nebrání vážné provozní důvody.

S pozdravem, Vaše nároky