Pracovněprávní nároky: Druh mzdy při smlouvě na neurčito

Pracovní smlouva

Dobry den. Jsem prodavacka. Obsluhuji pultik s uzeninou vcetne krajeni salamu, doplnovani zbozi, peceni peciva a prace na pokladne s dobijenim telefonu a placenim slozenek. Lonska smlouva na 9900uvazek 40hod.tydne.jakou mohu pozadovat mzdu v roce 2017?je možné pozadovat minimalni zarucenou mzdu?, nebo jen minimalni? Smlouvu mam na neurcito. Dekuji za radu.

Dobrý den,

Pokud máte se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu, nikoliv pouze dohodu o provedení práce, máte nárok na zaručenou mzdu. Pokud byste měla problém s domáháním se Vašeho nároku, neváhejte se obrátit skrz webový formulář na společnost Vaše nároky.cz, která se podobnými případy zabývá.