Stát: Exekuce na bolestné

Exekuce

Dobry den.Mam dotaz ohledne vyplaty bolestneho za pracovni uraz.Mam exekuci na mzdu,jsou mi tak provadeny srazky a chci se zeptat,zda li i bolestne podleha ecekuci ci nikoliv.Neni to zadna odmena ani financni bonus ale nahrada za poskozene zdravi.Muzete mi to prosim osvetlit ? Diky za odpoved.

Vážená/ý

Ve Vašem případě by bylo třeba zjistit, jakou formou probíhá insolvence.

V případě, že Vám byl schválen splátkový kalendář, je možné i bolestné považovat za mimořádný příjem (např. jako dědictví), který je nutné odevzdat insolvenčnímu správci k zaplacení dluhů. Kvalifikovanější informaci o tom, jak bude s bolestným naloženo, by Vám měl podat Váš insolvenční správce.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Stát