Stát: Exekuce po oddlužení

Dluh Exekuce

Dobrý den.Byl jsem oddlužen ve 100% v měs.červenci a nyni po 4měsících mi byla doručena exek.a rovnou dáno mému zamestnavateli na srážku ze mzdy a k tomu musim platit výživné.Dluh vznikl před vyhláškou úpadku.Děkuji J

Dobrý den,

pokud se skutečně jedná o exekuci na vymožení dluhu, kterého jste byl zproštěn v rámci oddlužení, měl byste podat exekutorovi návrh na zastavení exekuce a vylíčit skutečnost, pro kterou exekuce má být zastavena.

Na podání tohoto návrh máte však lhůtu 15 dnů od okamžiku, kdy jste zjistil důvod pro zastavení exekuce.

S pozdravem,
Vaše nároky.cz

Zpět do Stát