Stát: Hlášení na UP v období nemocenské

Úřad práce

Dobrý den v listopadu 2016 jsem podal výpověď v zaměstnání . Dostal jsem dvouměsíční výpovědní lhůtu která skončila posledního ledna 2017. Ale nastoupil jsem 29 ledna na nemocenskou kdy jsem byl ještě redaktor zaměstnán. Stále jsem Teraz na nemocenske. Pokud jsem v neschopnosti a US nejsem zaměstnancem firmy musím se hlásit na úřadu práce??

Dobrý den,

na Úřadu práce je možné se nahlásit až po skončení pracovní neschopnosti.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Stát