Pracovněprávní nároky: Hodnocení noční směny

Spor se zaměstnavatelem

Dobrý den. Při noční směně od19,30 hod do 08,00 hod Musíme v7,45 hod k řediteli kde je jeho zástupce nebo oba zástupci, kteří jsou po noci odpočatí . Mají příchod do práce v 07,30 hod. V mém případě je to ke konci noční směny v 08,00 hod. Kdy vyhodnocuje noční směnu. Jak máte oponovat různým námitkám a řešit problém. Ředitele to nezajíma. Lze věc nějak řešit. Děkuji Nováková

Vážená paní Nováková,

Pokud předmětných 15 minut nepřekračuje pracovní dobu, nelze se proti tomuto nijak ohradit. Bylo by třeba podat návrh na vedení společnosti, aby se předmětné schůze konaly např. jednou za týden, kde by došlo ke komplexnímu zhodnocení.

S pozdravem, Vaše nároky.cz