Pracovněprávní nároky: Hodnota bodu za úraz ve škole

Odškodnění za úraz ve škole Úraz ve škole Bodové ohodnocení

Dobrý den, chtěl bych se zeptat stal se mi úraz ve škole a lékař mi to obodoval 115ti body, nevíte s jakou částkou se mohu zhruba těšit? Děkuji Vašák

Dobrý den,

hodnota jednoho bodu je v roce 2018 přibližně 295 Kč. Pokud byl Váš uraz lékařem ohodnocen 115 body, jedná se o odškodnění 33 925 Kč.

Pokud by Vám bylo vyplacení odškodnění zamítnuto, určitě se na nás obraťte. Stačí zadat případ zde https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad

U nás za právníka neplatíte!