Pracovněprávní nároky: Jak postupovat při pracovním úrazu

Pracovní úraz

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jak mám uplatňovat u zaměstnavatele nárok na bolestné. 5.2.2018 jsem si v zaměstnání zlomil krček (pádem) na levé noze při vykonávání pracovní činnosti. Vše je zaprotokolováno jak firemním bezpečnostním technikem, tak i vyšetřeno úřadem bezpečnosti práce. Jsem od výše uvedeného data v pracovní neschopnosti. Chci se proto zeptat kdy a kde musím bolestné uplatňovat, zda o něj musím žádat a nebo je to povinnost zaměstnavatele. Děkuji za odpověď. Přeji hezký den. Kajnar

Dobrý den,

článek, který Vám může podat odpověď na Vás dotaz si můžete přečíst zde → https://www.vasenaroky.cz/tipy-a-rady/co-je-pracovni-uraz-aneb-vse-o-pracovnim-urazu-1

Pokud byste se však setkal s potížemi při vymáhání finančního nároku, nebo se Vám zdálo odškodnění nedostatečné, neváhejte nám zadat případ k bezplatnému posouzení i se všemi potřebnými podklady zde - www.vasenaroky.cz/zadat-pripad

S pozdravem,