Zdraví: Je možné si nechat vyplnit posudek o bolestném i dalším odborníkem?

Lékařský posudek

Dobrý den, manžel utrpěl úraz oka popálením kyselinou s pracovní neschopností, Posudek o bolestném vyplnilo oční oddělení, kde byl léčen, je možné si nechat vyplnit Posudek o bolestném i jinde, aby posoudil jiný odborník, děkuji S.

Dobrý den,

posudek o bolestném může vyplnit i praktický lékař, případně je možné oslovit soudního znalce a nechat vypracovat znalecký posudek.

S pozdravem,

Vaše nároky.cz

Zpět do Zdraví