Pracovněprávní nároky: Kdy mi končí pracovní doba?

Pracovní doba Dovolená Spor se zaměstnavatelem

Dobrý den, mám podanou 2- měsíční výpovědní lhůtu, která končí 31 prosince. Ředitel mi nechce poslední den podepsat dovolenou. Měla bych se ještě postarat o silvestrovskou oslavu. Je to vůbec legální, když mám 8 hodinovou pracovní dobu ( 8:00-16:30) a v práci bych měla být celý den a to i po půlnoci. Kdy přesně mi končí pracovní poměr a majitel mne tam nemůže držet???? Dekuji za odpověď.

Dobrý den,

vaší povinností je odpracovat pouze pracovní dobu do konce dne 31. prosince, neboť 1. ledna již pracovní poměr netrvá.