Pracovněprávní nároky: Konkurz a renta pro nemoc z povolání

Nárok na rentu

DOBRY den, jsem v konkursu a mám možnost požádat o uznání nemoci z povoláni, chtěla bych se zeptat - když mi bude nemoc z povolání uznána peníze, ktere mi budou z toho vyplaceny - doplaceni do vyše mzdy, bolestne, snizena prac, schopnost atd... všechny peníze mi budou zabaveny v konkursu? děkuji za odpověď

Dobrý den,

v případě, kdy Vám bude uznána nemoc z povolání, Vám stále zůstane pouze nezabavitelná částka až do uhrazení dlužné částky.