Reklamace/e-shopy: Koupě vozu

Reklamace automobilu

Dobry den,dne 7.7.2017 jsem koupil vuz od soukromeho prodejce. Po 150km se auto rozbilo zavada na motoru. Poslal jsem doporucene odstoupeni od smlouvy. Pan zavolal ze nic vracet nebude.Vcera jsem odeslal posledni vyzvu na vraceni penez jinak to dam k soudu. Poslal jsem mu to do vlastnich rukou.Dnes si to prevzal.Co kdyz se mi neozve?Dekuji Seibert

Vážený pane Seiberte

V tomto případě bude nutné domáhat se svého nároku soudní cestou. Pokud se jednalo o ojetý vůz, bude třeba prokázat znaleckým posudkem, že předmětná vada byla na voze už při koupi Vašeho vozu a prodávající o ní musel vědět. Je zde totiž i možnost, že součástka zkrátka „odešla stářím“.

S pozdravem, Vaše nároky