Pojišťovny: Krácení plnění při havárii

Krácení pojistného plnění

Dobrý den,chtěl bych se zeptat, jak může pojišťovna krátit odškodnění, když mi při havárii zahynul syn. Byl jako spolujezdec a seděl na pravém zadním sedadle. Byl bohužel nepřipoután.Děkuji.M.P.

Dobrý den,

je poměrně běžnou praxí pojišťoven snaha vyplatit co nejmenší částku. Bohužel, z Vámi uvedeného dotazu nejsme schopni odpovědět k Vašemu případu detailněji. Pokud máte zájem, můžete náš případ zadat např. přes webové stránky společnosti Vaše nároky.cz.