Pojištění automobilu: Krácení pojistného plnění

Krácení pojistného plnění u vozidel

Dobrý den, dopravní nehoda,ja jsem poškozený,pojištovna poslala likvidátora, ten vyčíslil 6000 a peníze mi poslali na účet.Chtěla jsem si dát auto opravit a servis mi sdělil, že oprava bude stát 21000 včetně práce.Informovala jsem se ještě v dalších 2 servisech a všude se shodli,že 6000 nezaplatí ani náhradní díly.Jak mám dál postupovat.Dopravní nehodu jsem nezavinila a ještě se nemohu domoci práva.Děkuji za odpověd

Dobrý den,

Nyní Vám nezbývá nic jiného, než si nechat vystavit znalecký posudek, který prokáže vyšší škodu. Pokud byste měla problém s domáháním se Vašeho nároku, neváhejte si případ zadat do webového formuláře společnosti Vaše nároky.cz