Pojištění automobilu: Krácení pojistného plnění u auta na úvěr

Krácení pojistného plnění u vozidel Dopravní nehody

Alianz určila zbyt.cenu vozu seat ibiza r.v.2012 na 47000 kč, tuto odečetla od ceny auta v čase nehody 146000,-, s tím,že proběhla elektr.aukce,vyplatili 92100 kč.co nyní s autem, nezprostř.prodej vozu ale cenu si určili, což nechápu, auto je pořád v servisu, neboť posl.splátka úvěru u Škofinu končí 26.3.2018.Tzn.dobíhá úvěrová sml.nyní w vfw. Jedná se o Allianz. Ci můžu v této chvíli dělat.prosím poraďte.

Dobrý den,

jestliže se domníváte, že pojišťovna neoprávněně krátila pojistné plnění, můžete nám zadat případ k posouzení zdarma. Stačí vyplnit dotazník a rádi se podíváme, zda pojišťovna skutečně jednala neoprávněně. Pokud tomu tak bylo, rádi Vám peníze pomůžeme získat.

Zadat případ můžete zde https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad

S pozdravem Vaše nároky.cz