Letecká doprava: Kvůli zpoždění uletěl přípoj

Zpožděný let

Dobrý den,mohu se zeptat,když jsme letěli 10.6.2018 z Barcelony s hodinovým zpožděním a uletěl nám připoj ve Frankfurtu do Prahy. Dostali jsme náhradní let az za 6 hodin. Máme nárok na kompenzaci ceny letenek? Letěli jsme 4 členna rodina. Předem děkuji M.Hendrychová

Dobrý den,

zde záleží zejména na to, zda byly obě cesty v rámci jedné rezervace. Pokud ano, pak by nárok na odškodnění mohl vzniknout. Dále pak záleží na tom, proč ke zpoždění letu došlo. Pokud se jednalo například o technickou závadou, nárok by vzniknout měl.

Pokud budete mít zájem, rádi Vám s odškodněním pomůžeme. Stačí zadat let k bezplatnému posouzení zde https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad

S pozdravem Vaše nároky.cz