Ostatní: Lékař nevystavil lístek na peníze

Ostatní

Byla jsem v pracovní neschopnosti celý leden a únor. U lékaře mi vystavili lístek na peníze s datem 15. 1. a 31. 1. 2017. V únoru mi už žádný lístek na peníze nevystavili. Chtěla bych vědět, jestli i v únoru mi měli lístek na peníze vystavit, děkuji předem za odpověď, Kadlčíková

Dobrý den, lístek na peníze byste měla alespoň jednou za měsíc odevzdat svému zaměstnavateli. Pokud jste tedy byla v pracovní neschopnosti, lékař byl povinen Vám vystavit lístek na peníze.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní