Pracovněprávní nároky: Lékař mi nevěří pracovní úraz

Pracovní úraz

Dobry den v praci pri zvedani tezkeho bremene mi luplo u kostrce . Boli me z toho cela leva noha pd te kostrce. Muj doktor to dal jako pracovni uraz a jsrm na neschopence. Z prace me poslali na posouzeni pr. urazu k firemnimu lekari. Ten mi tvrdi ze jsem to mel jen namozeny a. Ze je to ucelove ze jsem si to ucelove udelal sam za ucelem pracovniho urazu. Asi se z tpho chteji vyvleknout. Uz je to tri tydny a stale me to z kostrce boli cela leva noha jak toto mam resit kdyz firemni lekar tvrdi ze jsem si to udelal sam za ucelem peacovniho urazu a ze stim pry nic nemam . Dekuji

Dobrý den,

bohužel nemůžeme situaci posoudit, neboť nemáme dostatek podkladů. Doporučujeme Vám zadat si bezplatně případ k posouzení, naši právníci se na celou záležitost podívají.