Pracovněprávní nároky: Lhůta k přiznání výše pracovního úrazu

Pracovní úraz

Dobrý den. Dne 24.5.2016 mi byl při práci cizím zaviněním způsoben pracovní úraz. Do 20.9.2016 jsem byl v pracovní neschopnosti. Veškerou dokumentaci měl k dispozici zaměstnavatel a závodní lékařka. Do teďka jsem žádné peníze za pracovní úraz ještě nedostal. Doma jsem byl 4 měsíce a měl jsem mít plat 100%, ale od sociálky jsem dostával jen za normální marození. Jakou dobu na to mají, když jsem v práci od Září a je už Leden. Děkuji za odpověd. Pešek

Dobrý den,

ve vašem případě je důležité doplnění veškeré dokumentace k úrazu a k pracovní neschopnosti. Naše společnost se podobnými případy zaobírá. V případě zájmu, prosím, zadejte svůj případ do formuláře na naši webové stránce.