Ostatní: Lhůta na vrácení přeplatku

Hypotéka

Dobrý den.Platil jsem za kamaráda splátky na hypotéku(ručitel),nebot´se dostal do platební neschopnosti (pln inv.důchod).Po nějakém čase zemřel a já jsem platil hypotéku dále.Po nějaké době mi přišlo vyrozumnění hyp.ústavu (Wuestenrot),že úvěr byl pojištěn a že byl zcela doplacen pojistným plněním a také to,že na účtě je přeplatek-moje splátky od datumu úmrtí dlužníka do doby uzavření pojistné události a doplacení úvěru.Moje otázka zní - do jaké doby mi má být vrácen přeplatek - email od správy úvěrů(Wuesterot) a uznání všeho výše evedeného je z 17.12./17.Děkuji.

Dobrý den,

přeplatek by Vám měl být vrácen do 30 dnů od uznání, tudíž do 17.1.2018 vč.

S pozdravem
Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní