Bydlení: Lhůta pro navrácení jistiny

Kauce Vrácení kauce

Dobry den, Ukončila jsem nájemní smlouvu k poslednímu breznu a bylo mi řečeno ,ze jistotu me vrati az po nejbližším vyuctovanim a to je pristi rok touto dobou.Maji na to právo? Predem moc Dekuji za odpoved Patlejchova Vilma

Dobrý den,

v případě navrácení kauce se většinou tato použije na případné škody v bytě a dorovnání úhrad za energie. Kauce by měla být navrácena bez zbytečného odkladu a to do 30 dnů, proto se domníváme, že jednání není zcela oprávněné.

Pokud pronajímatel nebude reagovat, nebojte se zdarma zadat Váš případ naší společnosti.

S pozdravem,

Vaše nároky.cz

Zpět do Bydlení